(021)22039952 - 22056809
تهران، خیابان جردن (آفریقا)، بالاتر از پمپ بنزین، جنب خیابان سعیدی، پلاک 156

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

یکی از روش های جراحی زیبایی زنان سفید کردن واژن می باشد . معمولا تیرگی در ناحیه تناسلی زنان به دلایل مختلفی ایجاد می شود . تیرگی ناحیه تناسلی سبب کاهش اعتماد به نفس زنان و پایین آمدن سطح کیفیت زندگی آنان می شود . اما باید گفت سفید کردن واژن قابل درمان است و می توانید با خیالی آسوده به زیبایی خود بپردازید . بهترین راه درمان آن استفاده از لیزر اربیوم می باشد، اما سوالات شایعی در این خصوص وجود دارد که عبارت است از:

تعداد جلسات درمان به چه صورت می باشد؟، آیا سفید کردن واژن یک روش زیبایی بدون عارضه است؟، آیا انجام این روش زیبایی بدون بازگشت است ؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما همراه باشید …

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

روش های رفع تیرگی ناحیه تناسلی

روش های زیادی برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی وجود دارد که عبارت است از:

سفید کردن واژن با صابون

امروزه صابون های زیادی به منظور رفع تیرگی ناحیه تناسلی وجود دارد، اما باید گفت صابون ها دارای مواد شیمیایی می باشند و در برخی از موارد به دلیل این گونه مواد حتی می تواند منجر به تیرگی بیشتر این ناحیه شود . لذا استفاده از صابون یک روش درمانی موثر نخواهد بود و بهتر است قبل از انجام آن حتما با یک پزشک یا جراح زیبایی زنان مشورت نمایید تا از بروز عوارض پبشگیری نمایید.

کرم های موضعی

کرم های موضعی زیادی به منظور رفع تیرگی ناحیه تناسلی وجود دارد اما بهتر است برای درمان از مصرف خودسرانه این نوع کرم ها خودداری نمایید و قبل از درمان حتما با یک جراح زیبایی زنان مشورت نمایید . زیرا هر کدام از این کرم های موضعی نه تنها برای فرد مزیتی را نخواهد داشت بلکه در برخی از موارد می تواند منجر به بروز عارضه و شدت تیرگی در فرد شود .

سفید کردن واژن با لیزر

لیزر یکی از بهترین و موثرترین روش ها برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی زنان نیز می باشد . معمولا لیزر یک روش زیبایی مورد تایید سازمان غذا و دارو به شمار می آید و هیچ گونه عارضه ای را برای افراد به همراه نخواهد داشت . در صورتی که از تیرگی ناحیه تناسلی خود رنج می برید بهتر است به جای استفاده از روش های مختلف که می تواند همواره منجر به بروز عوارض در شما گردد با یک جراح زیبایی زنان در خصوص آن مشورت نمایید.

روشن کردن ناحیه تناسلی با لیزر معمولا یک روش زیبایی دائمی نخواهد بود اما مدت زمان ماندگاری آن نسبت به سایر روش ها و بسته به برخی از عوامل همچون نوع دستگاه لیزر متفاوت خواهد بود .

مدت زمان انجام سفید کردن واژن با لیزر حدود سی دقیقه می باشد . قبل از شروع پزشک ابتدا با کمک یک کرم بی حسی به بی حسی کردن موضعی ناحیه مورد نظر می پردازد سپس لیزر درمانی صورت می گردد . لیزر یک روش زیبایی کاملا بدون عارضه و درد می باشد . برخی از افراد به دلیل وجود اشعه لیزر ترس از بروز بیماری دارند در صورتی که باید گفت اشعه لیزر بسیار ناچیز بوده و هیچ گونه خطراتی را برای فرد به همراه نخواهد داشت .

دکتر سونیا کاظم زاده جراح زیبایی زنان با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین جراح زیبایی زنان در تهران می توانید با شماره های ۲۲۰۳۹۹۵۲ – ۲۲۰۵۶۸۰۹ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر سونیا کاظم زاده مراجعه کنید .

مزیت‌ سفید کردن واژن با لیزر اربیوم

لیزر درمانی دارای دو جنبه زیبایی و درمانی نیز می باشد . لیزر یکی از موثرترین و بی خطر روش های درمانی و زیبایی در حوزه زیبایی و بیماری های زنان به شمار می آید . مزیت های دستگاه لیزر اربیوم عبارت است از :

 • درمان خشکی واژن
 • درمان بی اختیاری ادرار
 • عمل لابیاپلاستی با لیزر
 • درمان آتروفی واژن
 • جوانسازی واژن با لیزر
 • عفونت ادراری
 • و …

تعداد جلسات سفید کردن واژن

تعداد جلسات سفید کردن واژن متعدد می باشد و بسته به عوامل مختلفی همچون شدت تیرگی ناحیه مورد نظر و پوست فرد متفاوت می باشد . اما در نهایت باید گفت تعداد جلسات سفید کردن واژن بین یک تا سه جلسه زمان نیاز دارد . لازم ذکر است، فواصل انجام سفید کردن واژن معمولا حدود ۳۰ الی ۴۰ روز بسته به شرایط فرد متفاوت خواهد بود .

علل بروز تیرگی ناحیه تناسلی زنان

عوامل زیادی می تواند منجر به تیرگی ناحیه تناسلی زنان شود، به طور مثال برخی از افراد به طور طبیعی و مادرزادی دارای ناحیه تناسلی تیره رنگ هستند اما علاوه براین مورد عوامل زیادی می تواند مستعد بروز این تیرگی شود، که عبارت است از:

 1. ارگاسم
 2. تهویه هوا
 3. استفاده از لباس با جنس و اندازه نامناسب
 4. ساییدگی ناحیه تناسلی به هنگام انجام فعالیت های ورزشی
 5. بارداری
 6. افزایش سن
 7. عوامل ژنتیک

سفید کردن واژن

مراقبت های بعد از سفید کردن واژن

رعایت بهداشت و خشک نگه داشتن ناحیه تناسلی بسیار حائز اهمیت می باشد . همچنین اجتناب از برقراری رابطه جنسی به مدت ۷۲ ساعت ضروری است . مصرف داروهای آنتی بیوتیک و استفاده از کرم های موضعی در صورت تجویز پزشک فراموش نشود زیرا به روند بهبودی و بروز از عفونت بسیار اهمیت دارد . از انجام فعالیت ورزشی به مدت ده روز خودداری ورزید .

هزینه سفید کردن واژن

هزینه سفید کردن واژن با توجه به عوامل مختلف متفاوت می باشد . به طور مثال هزینه سفید کردن واژن بسته به تعداد جلسات درمان و روش انجام آن متفاوت خواهد بود . به همین منظور برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه سفید کردن واژن به جراح زیبایی زنان خوب در تهران مراجعه نمایید .

نتیجه گیری

هدف از درمان و انجام روش زیبایی سفید کردن واژن رفع مشکلات ظاهری می باشد . سفید کردن واژن با لیزر یکی از بهترین روش های زیبایی به شمار می آید که هیچ گونه عارضه ای را برای فرد به همراه نخواهد داشت و نتیجه آن معمولا بعد از مدت زمان بسیار کوتاه ده تا چهارده روز آشکار می شود . سفید کردن واژن یک روش کاملا بی خطر خواهد بود . در صورتی که خواهان زیبایی خود هستید سفید کردن واژن با لیزر بسیار موثر خواهد بود .

برای کسب اطلاعات بیشتر با بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران مراجعه نمایید .

پاسخ

Call Now Button