لابیاپلاستی با لیزر

در ابتدا به این بپردازیم که

لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی فرآیندی جهت کاهش و یا تغییر ظاهر سایز لابیاهای داخلی و همچنین خارجی هست که دهانه واژن را پوشش میدهند. لابیاهای در اندازه بزرگ و یا نامتقارن میتواند به دلایل متعددی که از جمله آنان میتوان به ژنتیک، بالارفتن وزن، هورمون‌ها، یا حتی زایمان و بارداری بوجود آید. این حالت میتواند سبب درد و همچنین ناراحتی هنگام رابطه جنسی و یا حتی موقع تماس لباس زیر با لابیا شود و اثرهای منفی بسیار زیادی بروی اعتماد به نفس و زندگی جنسی فرد بگذارد.

لیزرواژینال با لیزر

مزایای لابیا پلاستی با لیزر

راحت بودن و زیبایی ظاهری:
بانوانی که لابیاهای بزرگی دارند و حساس هستند دچار خارش و ناراحتی و سوزش میشوندو به اجبا باید لباس های گشاد تر بپوشند اجرای لابیاپلاستی با لیزر علاوه بر زیبایی موجب رفع این مشکلات نیز میشود و همچنین در زندگی زناشویی باعث افزایش اعتماد به نفس میشود.

اثرات جنسی
افراد دارای لابیا های بزرگ هنگام انجام رابطه جنسی با هر فردی دچار درد میشوند و با انجام لابیاپلاستی با لیزر میتوانید این مشکل رو بر طرف کنید و رابطه فوق العاده ای رو تجربه کنیدهمچنین به کمک لابیا پلاستی بافت اضافی در نزدیکی کلیتوریس لذت جنسی تان چند برابر افزایش پیدا میکند

مزایای فوق العاده لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر به شکل سرپایی انجام میشود و با بکارگیری از تکنولوژی فوق پیشرفته لیزر به شکل کاملا ایمن و آسان لابیاها را تغییر شکل میدهد. در این روش بعد از بی حسی موضعی انجام میشود. برای کنترل درد به فرد بلوک کننده پودندال برای مدت 18 تا 24 ساعت داده خواهد شد

و پس از آن با تکنیک طراحی بخصوص لیزر واژینوپلاستی، نقاط لازم جهت تابش لیزر علامت گذاری شده و در این روش از لیزرهای CO2 بکار گرفته میشود. انرژی لیزر تنها بروی نقطه تابش لیزر تاثیر گذاشته و هیچگونه صدمه ای به بافت‌های کنار آن وارد نمیکند. نکته ای که هست بوسیله انرژی لیزر و تحریک تولید کلاژن و تسهیل جریان خون در ناحیه سبب جوانسازی لابیا و همچنین از بین رفتن شل بودن آن میشود. لبه‌های باقی‌مانده پس از تابش لیزر بوسیله بخیه قابل جذب بسته خواهد شد. با تمام شدن عمل، فرد تا مدت زمان 1 تا 2 ساعت به اتاق ریکاوری انتقال داده میشود و پس از آن میتواند مرخص شود.

با توجه به این مورد که لابیا ها تعریق زیادی دارند و همچنین حساس هستند، بکارگیری از لیزر تحت عنوان ابزار برش بسیار ایمن‌تر و کم ‌تهاجمی ‌تر از راه ‌های جراحی هست ، مهارت و تجربه جراح و همچنین رویکرد هنرمندانه وی در نتیجه لابیاپلاستی با لیزر بسیار تاثیر گذار تر هست. اکنون با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، روش‌های قدیمی که از اسکالپل (چاقوی جراحی) یا اینکه الکتروکوتر جهت برش دادن بافت و تغییر ظاهر آن بکارگرفته میشود اهمیت خود را از دست داده‌اند.

لابیاپلاستی با لیزر بسیار زودتر از دیگر عمل ها انجام میشود و پس از انجام جراحی، خونریزی ویا کبودی بوجود نمی آید چرا که انرژی لیزر همزمان همراه با برش لابیاها تعریق خونی را می‌بندند. پس از عمل برخلاف تکنیک های قدیمی هیچگونه اسکاری باقی نمی‌ماند و جراحان نیز قادر نیستند اظهار کنند که فرد بیمار عمل شده است.

لیزرواژینال با لیزر

لابیاپلاستی به چه دلایلی انجام میشود:

  • بانوانی که در مواقع وشیدن لباس هایی مثل دامن و شلوارهای تنگ با مشکل روبرو میشوند.
  • بانوانی که در مواقع برقراری رابطه جنسی از آلت تناسلی خود خجالت می کشند و اعتماد به نفسشان را پایین می آورند.
  • بانوانی که دارای لابیاهای نامتقارن و نامناسب هستد.
  • بانوانی که خواستار زیبایی بیشتر در ناحیه تناسلی خود هستند.

از انواع دیگر لابیاپلاستی میتوان به لابیاپلاستی با RF اشاره کرد برای اطلاعات بیشتر روی دکمه کلیک کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *