قبل از لابیاپلاستی با لیز چه کارهایی انجام دهیم؟

  • مشاوره گرفتن از متخصص: متخصص زنان و زایمان میبایست سلامت عمومی بیمار و نیز سلامت ناحیه تناسلی را تایید کند، از انگیزه بیمار جهت اجرای این جراحی مطلع شود، معاینه روی فرد انجام شود و از راه انجام آزمایش‌هایی مثل تست پاپ اسمیر از عدم التهاب واژن و فرج اطمینان پیدا کند.
  • بیمار میبایست از 14 روز قبل از عمل استفاده آسپرین و مشتقات آن (برای مثال Acard)، ویتامین E، داروهای ضد ویروس و مخصوص درمان آنفلوآنزا را قطع کند؛ چون چنین داروهاییسبب خونریزی طولانی مدت هنگام جراحی میشود.
  • بیمار میبایست از سه روز قبل از عمل استفاده از دخانیات را به روزی سه یا چهار عدد سیگار کاهش دهد.چنانچه ناراحتی جدیدی برای بیمار قبل از  جراحی بوجود بیاید سریعا باید به دکتر اطلاع رسانی کندبیمار نباید 6 ساعت قبل از عمل چیزی خورده باشد و آزمایش مورفولوژی ،سدیم ،گلوکز ودیگر آزمایش ها را انجام دهد.

پس از لابیاپلاستی با لیزر چه کارهایی انجام دهیم؟

  1. بیمار میبایست بعد از عمل بهبود واژن با لیزر نزدیک به 7 روز استراحت کند و در مدت زمان 4 هفته رابطه جنسی برقرار نکند.
  2. استحمام با آب داغ بعد از کوچک کردن لب‌های واژن همراه با لیزر ممنوع هست.
  3. از بلند کردن اشیاءسنگین خودداری کنید
  4.  فعالیت بدنی رو برای مدت کاهش دهید
  5. به یاد داشته باشید که دوران بهبودی برای همه بیماران یکی نیست و معمولا 6 هفته طول میکشد و پس از 10 روز ناراحتی تون به شکل چشم گیر کاهش میابدو البته این حالت نرمال هست و افراد در حالت های متفاوت از هم قراردارند.

مزایای لابیاپلاستی با لیزر

بهود بخشیدن واژن با لیزر به نسبت جراحی مطمئن تر هست و نتیجه بهتری را به ارمغان می آورد. چون لیزر نقطه دچار انعقاد بافت را تحریک کرده و احتمال خونریزی وجود ندارد. بدین ترتیب خطر زخمی شدن و بجا ماندن اسکار بعد از جراحی و ورم کردن ناحیه درمان پایین می آید و بیمار ناراحتی بسیار کمتری را تحمل میکند. به علاوه دوران بهبود لابیاپلاستی با لیزر خیلی کوتاه هست. لیزر علاوه بر زیباتر کردن ناحیه خارجی واژن با افزایش دادن ساخت کلاژن سبب افزایش تراکم و خاصیت ارتجاعی بافت هم میشود.

و در آخر ترمیم واژن با لیزر زیباتر شدن ناحیه تناسلی خارجی و به دنبال آن افزایش اعتماد به نفس و رضایت‌بخشی بیشتر زندگی جنسی هست.

لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر

برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر میتوانید تماس بگیرید.

از انواع لابیا پلاستی میتوان به لابیاپلاستی با RF اشاره کرد برای اطلاعات بیشتر روی دکمه کلیک کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *