(021)22039952 - 22056809
تهران، خیابان جردن (آفریقا)، بالاتر از پمپ بنزین، جنب خیابان سعیدی، پلاک 156

تزريق چربي به واژن

تزريق چربي به واژن

آیا شما با روش تزريق چربي به واژن آشنایی دارید؟
به نظرتان تزريق چربي به واژن چه تاثیری در ارتقاء کیفیت روابط زناشویی دارد؟
آیا قصد تزريق چربي به واژن را دارید؟
تزریق چربی و ژل به واژن یکی از شایع ترین روش های جوانسازی واژن و رفع عیوب ظاهری دستگاه تناسلی زنانه و مشکلات ناشی از آن می باشد. با ما در ادامه مقاله همراه باشید تا با تزریق چربی به واژن آشنا شوید.

عمل‌های زیبایی ناحیه تناسلی تنوع گوناگونی دارد که میتوانید در مقالات فرمدهی واژن و لابیاپلاستی درباره آن‌ها مطالعه کنید.

تزريق چربي به واژن چیست؟

فیلر موادی است که ناحیه ای را پر می کند که می تواند شامل ژل، چربی یا پروتزهای مختلف به شکل های متفاوت باشد.
در روش تزريق چربي به واژن از چربی برای تزریق کمک گرفته می شود که تنها فیلر دائمی است که حاوی سلول های بنیادی می باشد.

فواید تزريق چربي به واژن

این چربی به صورت دائمی می باشد و به وسیله سلول های بنیادی که در چربی وجود دارد می توان ارگاسم های پر تعداد تر با شدت بیشتری را تجربه کرد.در کسانی که با مقاربت به ارگاسم نمی رسند ناحیه واژن را برجسته می کنند که با استفاده از فیلرهای چربی این کار را می توان انجام داد و نتایج بسیارخوب و رضایت بخشی را این روش تا به حال داشته است.
تزریق چربی همان FAT TRANSFER می باشد که علاوه بر این که خاصیت پرکنندگی دارد، دارای سلول های جوانی می باشد که دائما در حال فعالیت می باشند و ناحیه واژن را جوانسازی می کنند. به همین دلیل امروزه برای تقویت قدرت گردن مثانه و تقویتG POINT از این روش استفاده می شود.

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن

نحوه تزریق چربی به واژن

با سرنگ های ۱ CC یا نهایتا ۳ CC باید تزریق انجام شود.عمقی که چربی در آن تزریق می شود باید درحدی باشد که بتواند عروق خونی و مویرگ ها را تحریک کند تا بافت چربی در آن ماندگار شود.اگر چربی خیلی عمیق تزریق شود عروق خونی به قسمت واژن نمی رسد و بافت چربی از بین می رود.

تفاوت تزریق چربی به واژن با تزریق ژل به واژن

ژل فقط خاصیت پرکنندگی دارد و خواص دیگری ندارد.چربی از بدن خود فرد گرفته می شود و علاوه بر خاصیت پرکنندگی و حجم دهندگی دارای سلول های بنیادی می باشد و تا سال ها باقی می ماند و خاصیت جوانسازی دارد و همچنین تزریق چربی دائمی می باشد.

چربی از چه قسمت هایی برداشته می شود؟

از بهترین جایی که چربی می تواند برداشته شود قسمت داخلی و پشت ران می باشد به این دلیل که چربی مقاوم تری دارد و دیرتر چربی از بین می رود که باز هم بستگی به فیزیولوژیک و فیزیک بیمار دارد وباید این نکته را در نظر گرفت که کدام چربی مقاوم تر می باشد که ما معمولا از چربی های مقاوم تر استفاده می کنیم.چربی های زنده و سالم استخراج می شوند واز این چربی ها به راحتی برای تزریق در واژن استفاده می شود.

مراقبت های بعد از تزریق چربی در واژن

بعد از تزریق چربی امکان تغییر رنگ، تورم و کبودی در واژن وجود دارد. به مدت ۲ الی ۳ هفته از نزدیکی، انجام کارهای سنگین، پوشیدن لباس های تنگ وهمچنین از قرار گرفتن دربرابر آفتاب خودداری کنید.

این چربی ها با استفاده از دستگاه بادی جت و در شرایط کاملا استریل و بدون درد از مراجعه کننده گرفته می شود.چون از روش سلول های بنیادی استفاده می شود نسبت به روش های قدیمی تر که ۳۰ درصد چربی باقی می ماند در این روش ۸۰ درصد چربی باقی می ماند و نسبت به روش های سنتی که احتیاج به ترمیم دارد در این روش نیازی به ترمیم نمی باشد.از این چربی برای درمان خشکی واژن و درد هنگام نزدیکی استفاده می شود.
شما عزیزان می توانید از طریق زیر با دکتر سونیا کاظم زاده، متخصص زنان و زایمان ارتباط برقرار کنید:
شماره های تماس:

و یا جهت کسب اطلاعات بیش تر در خصوص عمل لابیاپلاستی با لیزر کلیک کنید.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button