(021)22039952 - 22056809
تهران، خیابان جردن (آفریقا)، بالاتر از پمپ بنزین، جنب خیابان سعیدی، پلاک 156

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

مطمئنا اگر شما هم ساکن تهران باشید و قصد انجام جراحی زیبایی واژن داشته باشید نهایت دقت را در انتخاب پزشک متخصص خود بکار می گیرید. تا به حال با خود فکر کرده اید که انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران چه تاثیری در روند جراحی و نتایج حاصل از آن دارد؟

آیا شما هم از اشتباهات پزشکی می ترسید؟ آیا تمایل دارید که جراحی خود را با اطمینان خاطر و در کمال آرامش انجام دهید؟

مطمئنا ایجاد آرامش و اطمینان خاطر قبل از اقدامات زیبایی یا درمانی مستلزم رعایت یک سری نکات مهم از جمله انتخاب پزشک و جراح اصلح و با تجربه می باشد. هرچه شما در انتخاب و تصمیم گیری خود محتاط باشید و عاقلانه تصمیم بگیرید، مطمئنا احساس بهتری در حین عمل جراحی خود دارید و نتایج قابل قبول و رضایت بخشی را نیز کسب خواهید کرد.

در این مطلب نکات مهمی را در اختیارتان می گذاریم تا با توجه به آن بتوانید بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران را راحت تر انتخاب نمایید.

روش های لابیاپلاستی

همانطور که در مقاله ی جراحی لابیاپلاستی مطرح شده است، این روش به جوانسازی و زیبایی هرچه بیشتر ناحیه ی تناسلی بانوان کمک می نماید و در عین حال می تواند عارضه های درمانی را نیز برطرف سازد.

شاید با خود فکر کنید جراحی لابیاپلاستی چه مزایای درمانی ای را شامل می شود؟ در پاسخ به این سوال می توان به موارد مهمی مانند: از بین بردن بوی بد واژن، کمک به درمان عفونت واژن و رحم، افزایش کیفیت روابط زناشویی و… اشاره نمود.

به خاطر داشته باشید انتخاب روش مورد استفاده در جراحی لابیاپلاستی باید زیر نظر جراح زیبایی زنان صورت پذیرد. در طی جلسات مشاوره، متخصص زنان ناحیه ی تناسلی شما را مورد ارزیابی دقیق قرار می دهد و طبق عیوب ظاهری موجود و میزان بزرگی لابیاها بهترین روش را برای انجام لابیاپلاستی اتخاذ می نماید.

 

از جمله روش های مطرح برای انجام این تکنیک زیبایی می توان به: جراحی لابیاپلاستی با ایجاد برش و یا لابیاپلاستی با لیزر اشاره کرد.

  • هرکدام از روش های فوق الذکر باعث رفع عیوب ظاهری ناحیه ی تناسلی جبران زیبایی و شادابی آن خواهند شد. دقت داشته باشید تبحر و دقت جراح در حین لابیاپلاستی نتایج حاصل از این روش را تعیین می نماید.

در لابیاپلاستی با لیزر انتخاب نوع دستگاه و همچنین دقت داشتن در برش های ایجاد شده توسط لیزر بسیار مهم می باشند و می توانند نتایج حاصل را متاثر سازند. (پیشنهاد ویژه: هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر)

تشخیص مناسب جراح زیبایی زنان

در انجام هرگونه اقدام زیبایی و یا درمانی نیاز است تا روش مورد استفاده به بهترین نحو انتخاب شود. شاید برای خود شما هم اتفاق افتاده باشد که بنا به شرایطی که دارید تصمیم به انجام یک اقدام زیبایی و یا درمانی گرفته باشید ولی با مراجعه به پزشک متخصص بفهمید روش های دیگری برای برآورده شدن انتظاراتتان وجود دارد.

متخصص زنان و زایمان بهترین مشاور برای انجام هرگونه اقدام زیبایی و یا درمانی در ناحیه ی تناسلی بانوان می باشد. بهتر است قبل از هرگونه اقدام به جراح زیبایی زنان مراجعه نمایید تا بتوانید بهترین راه را برای رسیدن به اهداف خود انتخاب نمایید.

دکتر زنان خوب در جردن

دکتر سونیا کاظم زاده جراح و متخصص زنان، زایمان و زیبایی

سابقه جراحی لابیاپلاستی

تجربه ی جراح لابیاپلاستی را از سابقه ی پزشک متخصص و رضایت بیماران آن می توان محک زد. هرچه روش های نوین برای انجام اقدامات زیبایی و یا درمانی ابداع می شوند، به همان مقدار نیاز است تا متخصصین زنان و زایمان دانش و مهارت خود را هم راستا با پیشرفت علم و فناوری پزشکی ارتقا دهند و در این زمینه تجربه کسب نمایند. (سوابق پزشکی دکتر سونیا کاظم زاده)

  • به طور مثال لابیاپلاستی با لیزر را مد نظر قرار دهید. کسب نتایج معقول از این روش نیازمند دقت در دو نکته ی بسیار مهم یعنی: انتخاب لیزر مناسب و تبحر جراح در استفاده از آن می باشد.

قبل از انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران به سابقه ی پزشکی جراح خود و رضایت بیماران وی توجه و دقت نمایید.

خدمات زیبایی دکتر سونیا کاظم زاده

دکتر سونیا کاظم زاده جراح زیبایی زنان در تهران، با استفاده از جدیدترین دستگاه های پزشکی آماده ی ارائه خدمات درمانی و زیبایی به شما عزیزان می باشد. از جمله خدمات ارائه دهنده ی ایشان:

 

شماره های تماس: ۲۲۰۳۹۹۵۲-۲۲۰۵۶۸۰۹
صفحه اینستاگرام دکتر سونیا کاظم زاده

پاسخ

Call Now Button