(021)22039952 - 22056809
تهران، خیابان جردن (آفریقا)، بالاتر از پمپ بنزین، جنب خیابان سعیدی، پلاک 156

جراحی زیبایی کلیتوریس

کولیتوریس چیست؟

در ناحیه کلیتوریس عمل‌های مختلفی تحت عنوان کلیتروپلاستی انجام میشود که هرکدام بخش‌های مختلفی را تحت جراحی قرار میدهد. برخی از این جراحی‌ها جنبه زیبایی و برخی جنبه درمانی دارند. اما چرا این عضو کوچک در بدن خانم ها بسیار متوجه است؟ برای پاسخ به این پرسش بهتر است ابتدا با کارکرد این عضو آشنا شویم.

عملکرد کلیتوریس

این بخش از بدن بانوان یکی از مهمترین بخش ها در عملکرد جنسی هر فردی است. در این قسمت اروژنیک از بدن حدود ۸ تا ۱۰ هزار پایانه عصبی وجود دارد.مهمترین بخش در این عضو  هود کلیتورال نام دارد. این بخش در هنگام تحریک جنسی کنار میرود تا مانع از لذت جنسی در فرد نشود. اندازه هود به عوامل مختلفی بستگی دارد و فرد به فرد متفاوت است. گاهی اوقات بزرگی هود مانع از لذت در فرد میشود که این بزرگی میتوانند دلایل ژنتیکی، هورمونی داشته باشد.

دلایل انجام جراحی کولیتورس

  • تحریک جنسی بیشتر
  • رسیدن به ارگاسم
  • توانایی پوشیدن لباس های چسبان
  • جوانسازی و رفع چین‌ و چروک ناحیه

انواع جراحی کلیتوریس

عمل CHR:

در این عمل، جراح، پوست اضافی ناحیه کلیتوریس را بر میدارد.  این عمل باعث بالا کشیدن این ناحیه نیز میشود.

کلیتوریس ریداکشن:

بزرگ و برجسته بودن این بخش ممکن است باعث درد، خارش و حتی کاهش اعتماد به نفس در افراد شود. گاهی اوقات بزرگی کلیتوریس باعث ایجاد تحریکات ناخواسته در طول فعالیت‌های روزانه میشود که باعث ناراحتی در فرد ایست. به همین دلیل به این افراد ریداکشن این ناحیه پیشنهاد میشود. در این جراحی سایز این عضو کاهش میابد.

رفع چسبندگی:

در برخی از افراد به دلایل مختلفی چسبندگی در این ناحیه وجود دارد. پزشک میتواند با انجام عمل سرپایی این چسبندگی را رفع کند.

تزریق ژل:

برخی از بانوان به دلیل کوچکی زیاد کلیتوریس به سختی به تحریک و ارضای جنسی میرسند. به همین دلیل میتوان در این افراد از تزریق ژل به این ناحیه استفاده کرد. با این کار ضمن بزرگ شدن ناحیه و تحریک راحت‌تر در رابطه جنسی، شکل ظاهری این بخش نیز بهبود یابد.

ذکر این نکته هم اهمیت بالای دارد که به هیچ‌وجه نگران آسیب به اعصاب و از دست دادن تحریکات جنسی در خود نباشید. اگر این جراحی‌ها را به متخصص مجرب بسپارید این مشکلات به وجود نخواهد آمد.

عمل هودکتومی:

عمل هودکتومی برای ایجاد هماهنگی میان بخش تحتانی(لابیاها) و بخش فوقانی(کلیتوریس) صورت میگیرد. به طورکلی هود در این عضو نقش پوشاندن و محافظت را دارد. اما گاهی بزرگی آن مانع از لذت و رضایت جنسی میشود. در این عمل بخش اضافی یا چین و چروک‌ها برداشته میشود.

همزمانی عمل کولیتوریس با سایر عمل‌ها

همچنین میتوان این عمل را همراه با لابیاپلاستی انجام داد. در همزمانی این عمل‌ها شما باید از انتخاب پزشک خود مطمئن باشید زیرا هرکدام از این جراحی‌ها در صورت عدم انجام توسط بهترین دکتر لابیاپلاستی یا کلیتروپلاستی میتواند عوارض جبران ناپذیری داشته باشد.

عمل های جراحی کلیتوریس و انتخاب پزشک از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا در صورت انجام صحیح این عمل، میل جنسی افزایش میابد اما در صورت عدم انجام صحیح، امکان آسیب به کلیتوریس و کاهش میل جنسی وجود دارد.

پاسخ

Call Now Button