(021)22039952 - 22056809
تهران، خیابان جردن (آفریقا)، بالاتر از پمپ بنزین، جنب خیابان سعیدی، پلاک 156

عمل هاي زيبايي واژن

Contents

عمل هاي زيبايي واژن

یکی از نگرانی های بانوان، تغییر شکل ناحیه تناسلی به دنبال عواملی مانند زایمان و افزایش سن می باشد که می توان به نوبه خود باعث کاهش اعتماد به نفس و همچنین اختلال در روابط زناشویی، گردد. در این گونه موارد، بسته به نوع و شدت این اختلال از انواع روش های جراحی و روش های کم تهاجمی با استفاده از لیزر مانند لابیاپلاستی با لیزر می توان کمک گرفت .
از عمل های دیگر ناحیه واژن، ساخت واژن مصنوعی می باشد که در مواردی که بطور مادرزادی فرد دارای کانال واژن نیست، در فاصله بین پیشابراه و مقعد فضایی ایجاد می گردد که گرچه شاید عملکرد واژن طبیعی را ندارد اما ظاهر آن شبیه به واژن می باشد و عمل دخول قابل انجام می باشد که به این نوع خاص جراحی، واژینوپلاستی گفته می شود .

عمل هاي زيبايي واژن
عمل های زیبایی واژن

عمل هاي زيبايي واژن چیست ؟

عمل های زیبایی واژن مانند جوانسازی واژن و تنگ کردن واژن یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی زنان به شمار می رود . زمانیکه عضلات کف لگن بنا به هر دلیل ضعیف شده باشد از گزینه های موثر، جراحی ناحیه واژن می باشد .

علل شلی یا گشادی واژن

علل متفاوتی می تواند منجر به بروز شل شدن ناحیه اطراف واژن یا گشاد شدن واژن شود که عبارت است از:

  • افزایش سن
  • زایمان های متعدد طبیعی
  • کاهش وزن

شایان ذکر است، گشادی واژن می تواند منجر به بروز عواملی نظیر کاهش میل جنسی و همچنین مشکلاتی نظیر بی اختیاری ادرار شود . بافت واژن قابلیت کشش دارد که همین موضوع سبب می شود تا افراد به مرور زمان و با زایمان های متعدد دچار گشادی واژن شوند .

کاندید عمل جراحی واژن

بانوانی که زایمان های طبیعی مکرر داشته اند، بانوان ورزشکار در حد حرفه ای و قهرمانی که با وزنه های سنگین کار می کنند، و افراد دچار نقص در ساختار کلاژن و بافت عضلانی و همبند بطور مادرزادی و ارثی . کاندیدهای مناسبی برای جراحی های زیبایی واژن می باشند .

دوره نقاهت پس از جراحی زیبایی واژن

معمولا دوره نقاهت بسته به نوع جراحی متفاوت است، اما معمولا دوره ی نقاهت بدنبال جراحی بمدت یک ماه تا دو ماه می باشد .
اجتناب از روابط زناشویی نیز بمدت یک تا دو ماه می باشد .

دکتر سونیا کاظم زاده جراح زیبایی زنان با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین جراح زیبایی زنان در تهران می توانید با شماره های ۲۲۰۳۹۹۵۲ – ۲۲۰۵۶۸۰۹ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر سونیا کاظم زاده مراجعه کنید .

روش های عمل زیبایی واژن

این اعمال جراحی به چند روش قابل انجام است که عبارت است از:

  1. جراحی به روش سنتی
  2. جراحی با استفاده از آر اف
  3. روش های کم تهاجمی لیزر واژینال

تحمل جراحی زیبایی واژن به روش سنتی

بسته به نیاز بیمار عمل هاي زيبايي واژن از وسعت های مختلفی برخوردار است .

  • اگر این عمل صرفاً در ناحیه مدخل ورودی لزوم داشته باشد به آن پرینورافی می گوییم که طول عمل حدود سی دقیقه می باشد و می توان هم در مطب و هم در اتاق عمل تحت بیهوشی عمومی آن را انجام داد.
  • در صورتی که وسعت عمل بیشتر باشد و نیاز به تنگ کردن کل کانال واژن باشیم به آن عمل، جراحی Aprepain گفته می شود که علائم بر تنگ کردن کانال در اغلب موارد بیمار دچار افتادگی مثانه و مقعد نیز می باشد . لذا این عمل طول مدت بیشتری خواهد داشت و قریب به یک ساعت تا یک و نیم ساعت بطول می انجامد. این عمل معمولا در اطاق عمل و زیر بیهوشی کامل قابل انجام است و بیمار حداقل به مدت ۱- ۲ روز بعد از جراحی در بخش تحت کنترل قرار می گیرد . در حالی که در عمل پرینورافی یا تنگ کردن مدخل ورودی واژن بعد از گذشت شش ساعت بیمار قابل ترخیص خواهد بود.

عمل زیبایی واژن با لیزر

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی افراد تمایل زیادی به انجام عمل زیبایی واژن با لیزر را دارند، اما دلیل تمایل زیاد به این روش زیبایی چیست ؟ اولین علت تمایل اکثر افراد به این روش کم خطر و کم تهاجمی بودن آن است . با توجه به اینکه این عمل به صورت سرپایی و در مطب قابل انجام است، نیازی به بیهوشی ندارد . از این جهت بیهوشی عمومی عوارضی را به فرد متحمل نمی کند و معمولا عمل زیبایی واژن با لیزر یکی از بهترین روش های درمانی به شمار می آید، که از دوره نقاهت کوتاه تر و عوارض کمتری برخوردار است .

عمل و عدم نیاز به بخیه

در روش جراحی زیبایی واژن با لیزر یکی دیگر از مسائل مهم سبک تر بودن عمل و عدم نیاز به بخیه است و علاوه بر آن در این روش جراحی خطراتی همچون خونریزی و تشکیل هماتوم بعد از جراحی کاهش می یابد . لذا این عوامل سبب ترغیب افراد شده تا به این جراحی تمایل زیادی داشته باشند . لازم ذکر است، این جراحی در مطب انجام می شود .

البته ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت است که تبحر جراح بسیار مهم است که با روش های کار کردن با لیزر آشنا باشد و حتما دستگاه لیزری که مورد استفاده قرار می گیرد، باید از استاندارد های جهانی برخوردار باشد و امروزه دستگاه های غیر استاندارد زیادی است که می تواند سبب بروز مشکلات جدی برای فرد شود . زیرا این عمل های زیبایی در عین حال ساده هستند و می توانند خیلی پیچیده شوند و روی مسائل احساسی، تمایلات جنسی و ارگاسم فرد هم تاثیرگذار باشند .

هزینه عمل زیبایی واژن

هزینه درمان گشادی واژن، بسته به نوع روش درمان و میزان شدت بیماری متفاوت است . گاهی از اوقات امکان جراحی زیبایی واژن همراه با دیگر روش های جراحی زیبایی زنان امکان پذیر است که در این صورت هزینه جراحی تغییر می کند . به همین منظور برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص هزینه جراحی زیبایی واژن بهتر است به جراح زیبایی زنان خوب در تهران مشورت نمایید .

نتیجه گیری

جراحی زیبایی واژن با لیزر یک روش کم تهاجمی است که از بروز عوارض زیاد پیشگیری می کند و در صورت اینکه شدت بیماری زیاد نباشد می توان از این روش درمانی نیز استفاده نمود . اگر شما هم به دنبال بهترین دکتر لابیاپلاستی هستین ما به شما مراجعه به دکتر سونیا کاظم زاده را پیشنهاد می کنیم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

پاسخ

Call Now Button