(021)22039952 - 22056809
تهران، خیابان جردن (آفریقا)، بالاتر از پمپ بنزین، جنب خیابان سعیدی، پلاک 156

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر سوالی است که برای فرد پس از تصمیم‌گیری به جراحی ایجاد می‌شود. همانطور که در مقالات قبل ذکر شد جراحی لابیاپلاستی جزء محبوب‌ترین تکنیک‌های جوانساز دستگاه تناسلی زنان می‌باشد که افراد زیادی تمایل به انجام این جراحی زیبایی دارند. به خاطر داشته باشید انجام لابیاپلاستی تنها به منظور زیبایی و جوان ساختن دستگاه تناسلی صورت نمی‌پذیرد! بلکه این جراحی می تواند سایر عوارض احتمالی مانند: بوی بد واژن، عفونت، عدم رضایت از رابطه ی جنسی و… را نیز درمان کند.
در ادامه ی مطلب به برآورد هزینه لابیاپلاستی با لیزر می پردازیم. با ما همراه باشید.

هزینه لابیاپلاستی به روش لیزر

Contents

عوامل تاثیرگذار در هزینه لیزر لابیاپلاستی

عمل زیبایی لابیاپلاستی جزو محبوب‌ترین در دنیای جراحی به شمار می‌رود اما باید توجه داشته باشیم هرچقدر محبوبیت این جراحی زیاد است به همانقدر نیز از اهمیت ویژه برخوردار است چرا که اگر به درستی انجام نشود می‌تواند منجر به عوارض جبران ناپذیری شود. اما سوالی که برای فرد پس از تصمیم‌گیری به انجام این روش ایجاد می‌شود این است که هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر چقدر است؟ در پاسخ به این سوال عوامل زیادی تاثیرگذار هستند که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.

  • تکنیک جراحی:

عمل لابیاپلاستی به دو روش سنتی و لابیاپلاستی با لیزر انجام می‌شود که هریک از آنها هزینه و شرایط متفاوتی دارد اما این بحث که کدام یک از آن برای فرد قابل انجام است را پزشک پس از معاینه به فرد اعلام می‌کند. به طور کلی میزان بزرگی لابیا یکی از عواملی است که تعین می‌کند فرد بهتر است جراحی انجام دهد یا لیزر چراکه در برخی افراد لابیا به قدری بزرگ است که با لیزر نمی‌توان جراحی را انجام داد. اگر بخواهیم هزینه لابیاپلاستی با لیزر را مدنظر قرار دهیم باید بدانیم نکته مهم در این جراحی تکنیک آن است. به بیان دیگر هرچه عمل سخت‌تر و پیچیده‌تر باشد تاثیر بیشتری بر روی هزینه لابیاپلاستی با لیزر می‌گذارد.

  • هدف از عمل لابیاپلاستی:

عمل لابیاپلاستی به دو جهت زیبایی و درمانی انجام می‌شود و زمانی که عمل جنبه درمانی به خود بگیرد نقش پررنگ تری در هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر دارد چرا که با توجه به نوع درمان و میزان پیچیدگی آن، دقت، تمرکز و مهارت بیشتری را طلب می‌کند. نکته مهمی که در درمان این عمل زیبایی باید بسیار به آن توجه داشته باشیم انتخاب پزشکی ماهر و باتجربه است تا فرد بتواند به نتیجه دلخواه خود برسد.

هزینه لابیاپلاستی با لیزر
  • جراح و متخصص:

هزینه جراح و متخصص بر اساس میزان مهارت، تخصص و تجربه‌ای که دارند با یکدیگر متفاوت است. به بیان دیگر بهترین جراح زیبایی زنان در تهران برای انجام این عمل زیبایی هزینه متفاوتی دریافت می‌کنند. افزون بر هزینه جراح باید به هزینه مشاوره و ویزیت قبل و بعد جراحی نیز توجه داشته باشیم. به بیانی دیگر لابیاپلاستی یک جراحی ظریف است که در نقطه حساس اندام خانم‌ها انجام می‌‎شود در نتیجه پزشکی که تجربه و مهارت کافی را در این زمینه داشته باشد از اهمیت ویژه برخوردار است.

  • محل جراحی:

همانطور که پیش‌تر به آن اشاره کردیم لابیاپلاستی با لیزر، قدری مزایا دارد که طرفداران بی‌شماری را به خود اختصاص داده است. همچنین این عمل زیبایی یکی از روش‌های مدرن در جراحی به شمار می‌رود و از مزیت‌های طلایی این روش این است که در زمان ۲۰ دقیقه انجام می‌شود و نیازی به وسایل، تجهیزات سنگین جراحی و حتی رفتن شخص به اتاق عمل نیست. به بیانی دیگر این روش در مطب انجام می‌گردد که همین امر باعث می‌شود فرد دیگر هزینه اتاق عمل و .. را پرداحت نکند.

  • انجام چند عمل جراحی:

همانطور که ذکر شد هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر به عوامل مختلفی بستگی دارد که به چند نمونه از آن اشاره کردیم اما اگر این جراحی همراه با عمل‌های دیگر مانند تزریق چربی و … همراه شود تاثیر زیادی در هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر دارد که نباید از آن غافل شد.

  • هزینه جانبی عمل:

مواردی که در ادامه به آن می‌پردازیم را ممکن است در تخمین هزینه عمل لیزر فراموش کنیم اما همین موارد نیز می‌تواند نقش پررنگی در هزینه این جراحی داشته باشد مواردی از جمله:

  • هزینه رفت و آمد
  • آزمایش‌های قبل از عمل
  • هزینه ویزیت و مشاوره قبل و بعد از جراحی
  • دارو و کرم‌های مورد نیاز بعد از جراحی

بیشتر بدانیم: سوالات لابیاپلاستی

هزینه لابیاپلاستی با لیزر تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد؟

لابیاپلاستی با لیزر اغلب جهت زیبایی انجام می‌گردد اما می ‌تواند جنبه درمانی نیز داشته باشد. به طور کلی این جراحی یک عمل انتخابی و اختیاری است و به همین دلیل در بیشتر مواقع تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد در نتیجه باید توجه داشته باشیم که تمام هزینه‌ها به عهده خود شخص است.

سوالات متداول

آیا شخص می‌تواند انجام عمل‌های زیبایی دیگر را برای کاهش هزینه لابیاپلاستی با لیزر انجام ندهد؟

پاسخ این سوال به نظر پزشک و عمل‌های مورد نیاز شخص بستگی دارد.

آیا بیمه هزینه لابیاپلاستی با لیزر را پرداخت می‌کند؟

خیر همانطور که در این مقاله ذکر شد، لابیاپلاستی با لیزر جراحی زیبایی محسوب می‌شود که هزینه آن را بیمه پرداخت نمی‌کند.

نتیجه‌گیری

لابیاپلاستی که امروزه طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است به دو روش سنتی و لیزر انجام می‌گردد که لابیاپلاستی با لیزر طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده است. سوالی که برای فرد در انجام این روش ایجاد می‌شود، هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر است. در پاسخ به این سوال باید بدانیم عوامل متنوعی در هزینه آن تاثیرگذار است که یکی از آن عوامل، جراح و متخصص است. البته این نکته را باید توجه داشته باشیم که لابیاپلاستی یک روش جراحی ظریف و در نقطه حساس بدن زنان انجام می‌شود در نتیجه از انتخاب پزشکی باتجربه و مهارت نباید غافل شد.

پاسخ

Call Now Button