(021)22039952 - 22056809
تهران، خیابان جردن (آفریقا)، بالاتر از پمپ بنزین، جنب خیابان سعیدی، پلاک 156

دکتر زنان خوب در جردن

دکتر زنان خوب در جردن

آیا به دنبال دکتر زنان خوب در جردن می باشید؟ زنان و حتی دختران نوجوان در طول زندگی خود بارها و بارها به متخصص زنان و زایمان مراجعه می کنند. دلیل مراجعه به دکتر زنان متفاوت می باشد.

به نظر شما از چه سنی باید به متخصص زنان مراجعه کرد؟ آیا تنها در هنگام بروز بیماری و یا اقدام به بارداری باید به متخصص زنان مراجعه کرد؟
در پاسخ به سوالات بالا باید گفت؛ مراجعه به دکتر زنان باید از سنین نوجوانی شروع شود. اکثر دختران در سن پایین باید با مکانیسم بدن خود و راه های مراقبت از آن آشنا شوند.

پزشک وظیفه دارد تا اطلاعات کامل و کافی را در مورد خود مراقبتی در اختیار دختران جوان قرار دهد. این اطلاعات باعث افزایش آگاهی دختران می شود و از این رو می توان از ابتلا به بسیاری از بیماری های جنسی و ناگوار جلوگیری بعمل آورد.

پس توصیه ی ما به شما عزیزان این است تا از سنین پایین برای انجام معاینات لازم و کسب اطلاعات مفید به دکتر زنان مراجعه نمایید.
شما همچنین میتوانید به صورت رایگان در اموردرمانی، زیبایی از جمله جوانسازی واژن و عمل لابیاپلاستی با لیزر با دکتر کاظم زاده جلسه مشاوره د اشته باشید.

دکتر زنان خوب در جردن

دکتر سونیا کاظم زاده جراح و متخصص زنان، زایمان و زیبایی

متخصص زنان در جردن

شناخت محیط زندگی این فرصت را در اختیار افراد قرار می دهد تا در کمترین زمان ممکن، نیازهای خود را برطرف سازند. جالب توجه است که بدانید: نام خیابان جردن به افتخار موسس آموزشکده دخترانه آمریکایی در تهران (دبیرستان البرز)، ساموئل مارتین جردن انتخاب شده است.
این نام بعد از انقلاب به خیابان آفریقا تغییر پیدا کرد. بعد از سال ۱۳۹۳ نام نلسون ماندلا جایگزین خیابان آفریقا شد. جمعیت زیادی ساکن این خیابان می باشند. خوشبختانه بنا به تدابیر انجام شده؛ این محله غنی از متخصصین با تجربه و حاذق می باشد که می توانند نیاز افراد ساکن این منطقه را برطرف سازند.

مطمئنا پیدا کردن متخصص زنان خوب در جردن، دغدغه ی بسیاری از زنان ساکن این منطقه می باشد. همانطور که می دانید دسترسی راحت تر برای مراجعه به پزشک متخصص باعث کاهش اتلاف وقت شما خواهد شد.

دکتر سونیا کاظم زاده

دکتر سونیا کاظم زاده، جراح و متخصص زنان در جردن، از دستگاه های مدرن و به روز دنیا در تشخیص بیماری ها و درمان آن ها استفاده می نماید.

شما عزیزان می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر و مراجعه ی حضوری به ایشان از طریق زیر اقدام نمایید:
شماره های تماس:  ۲۲۰۳۹۹۵۲-۲۲۰۵۶۸۰۹
صفحه اینستاگرام دکتر سونیا کاظم زاده

دسترسی راحت به پزشک

همانطور که در مطالب فوق بیان شد؛ دسترسی راحت به پزشک باعث می شود تا دیگر دغدغه ی ماندن در ترافیک های شهری و اتلاف وقت را نداشته باشید. برای آگاهی یافتن از آدرس دکتر سونیا کاظم زاده به تماس با دکتر مراجعه نمایید.

بهترین دکتر زنان در جردن

جلوگیری از عوارض نامطلوب ناشی از اشتباهات پزشکی منوط به انتخاب صحیح و بررسی سابقه ی پزشک متخصص می باشد. به خاطر داشته باشید جست و جو و بررسی سابقه ی پزشک می تواند شما را در انتخاب درست و کارآمد یاری کند.
با انتخاب بهترین دکتر زنان در جردن دیگر نگرانی از اشتباهات پزشکی و عوارض ناشی از آن را ندارید. انتخاب پزشک اصلح و اعتماد به او از جمله عوامل مهم و تاثیر گذار در اطمینان خاطر بیمار می باشد و از این رو می تواند روند بهبودی آن را نیز سرعت بخشد.

 

پاسخ

Call Now Button