(021)22039952 - 22056809
تهران، خیابان جردن (آفریقا)، بالاتر از پمپ بنزین، جنب خیابان سعیدی، پلاک 156

تزریق چربی به واژن

 تزریق چربی به واژن

 • آیا قصد انجام تزریق چربی به واژن دارید؟
 • آیا می دانید هزینه این کار چقدر است؟
 • به نظر شما تزریق چربی به واژن چه تاثیری در ظاهر اندام تناسلی و روابط زناشویی دارد؟

امروزه افرادی زیادی از اهمیت جوانسازی واژن و تاثیر آن در ارتقا اعتماد به نفس و افزایش کیفیت روابط احساسی بین زوجین مطلع هستند.

هزینه تزریق چربی به واژن

مزایای تزریق چربی به لابیا

همانطور که می دانید عمل های زیبایی واژن انواع مختلفی را شامل می شود که در هر فرد بسته به نوع عارضه ی موجود و شدت آن، ممکن است یک روش زیبایی و یا چند روش به صورت همزمان از سوی جراح زیبایی زنان انتخاب و تجویز شود.

یکی از روش های مطرح و محبوب در عرصه ی جوانسازی ناحیه ی تناسلی زنان، تزریق چربی یا فیلر به واژن می باشد. شاید این سوال ذهنتان را درگیر سازد که؛

 • این روش تنها باعث زیبایی واژن می شود؟
 • چه افرادی کاندید این کار هستند؟
 • هزینه تزریق چربی در ناحیه تناسلی چقدر است؟

اگر به دنبال یافتن پاسخ سوالات فوق هستید با ادامه ی مطلب همراه باشید.

 تزریق چربی به واژن

عوامل شلی واژن

تزریق چربی به لابیا ماژور

همانطور که در مقاله ی تزریق چربی به واژن بیان شد؛ علت های گوناگونی از جمله: نوسانات هورمونی، زایمان های طبیعی مکر، عوارض ناشی از یائسگی، افزایش سن و… باعث مختل شدن ظاهر ناحیه ی تناسلی می شوند.
از جمله ی این اختلالات، شل شدن و افتادگی پوست در این ناحیه می باشد. این عارضه نه تنها از زیبایی دستگاه تناسلی و اعتماد به نفس فرد می کاهد بلکه بستری مناسب برای تجمع باکتری های عفونت زا فراهم می آورد و فرد را متحمل عوارض نامطلوب بی شماری می سازد.

یکی از روش های مرسوم و کارآمد در از بین بردن عوارض فوق الذکر؛ تزریق فیلر و یا چربی به لابیا می باشد. با تزریق چربی به واژن می توان افتادگی پوست و عوارض ناشی از آن در این منطقه را جبران نمود و زیبایی و جوانی را به ناحیه ی تناسلی بازگرداند.

دکتر سونیا کاظم زاده، جراح و متخصص زنان در جردن، از دستگاه های مدرن و به روز دنیا در تشخیص بیماری ها و درمان آن ها استفاده می نماید. شما عزیزان می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر و مراجعه ی حضوری به ایشان از طریق زیر اقدام نمایید:
شماره های تماس:  ۲۲۰۳۹۹۵۲-۲۲۰۵۶۸۰۹
صفحه اینستاگرام دکتر سونیا کاظم زاده

عکس تزریق چربی به لابیا

بسیاری از افرادی که تصمیم به تزریق چربی دارند، به دنبال مشاهده ی نمونه کارهای این روش زیبایی و درمانی می باشند. طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، انتشار هرگونه تصویر از تزریق چربی به واژن در فضای مجازی ممنوع می باشد و با افراد متخلف برخورد می شود.

نگران نباشید؛ اگر سوالات زیادی درباره ی تزریق چربی به واژن ذهنتان را به خود مشغول ساخته اند، کافی است تا به مطب بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما جزء وظایف اصلی و مهم جراح زیبایی زنان می باشد. همچنین با مراجعه به مطب جراح زنان می توانید نمونه کارهای جوانسازی و یا جراحی های ناحیه ی تناسلی را ببینید و یا با بیمارانی که سابقه ی جراحی و یا جوانسازی داشته اند، مشورت نمایید.

هزینه تزریق چربی به لابیا

برآورد هزینه تزریق چربی به لابیا جزء دغدغه های اصلی متقاضیان این عمل زیبایی می باشد. در تعیین هزینه ی نهایی تزریق چربی به واژن باید پارامترهای مختلفی را لحاظ نمود. مثلا:

   • میزان و شدت افتادگی پوست ناحیه ی تناسلی
   • عوارض ناشی از شل شدگی پوست واژن
   • میزان چربی مورد نیاز برای تزریق
   • تکنیک اجرایی جراح زیبایی زنان و ….

به خاطر داشته باشید؛ طی جلسات مشاوره و بعد از انجام معاینات لازم توسط پزشک متخصص، تکنیک مورد نظر انتخاب و هزینه ی آن در تمام امور زیبایی مانند جوانسازی،  تزریق ژل و چربی، لابیاپلاستی با لیزر و … به اطلاع بیمار رسانده می شود.

پاسخ

Call Now Button