(021)22039952 - 22056809
تهران، خیابان جردن (آفریقا)، بالاتر از پمپ بنزین، جنب خیابان سعیدی، پلاک 156

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر

آیا می دانید هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر چقدر است؟

آیا لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی؟
چه لیزری برای لابیاپلاستی مناسب است؟

همانطور که در مقاله ی عمل های زیبایی واژن بیان شد، جراحی لابیاپلاستی جزء محبوب ترین تکنیک های جوانساز دستگاه تناسلی زنان می باشد.
افراد زیادی تمایل به انجام این جراحی زیبایی دارند. به خاطر داشته باشید انجام لابیاپلاستی تنها به منظور زیبایی و جوان ساختن دستگاه تناسلی صورت نمی پذیرد! بلکه این جراحی می تواند سایر عوارض احتمالی مانند: بوی بد واژن، عفونت، عدم رضایت از رابطه ی جنسی و… را نیز درمان کند.
در ادامه ی مطلب به مزایای لابیاپلاستی با لیزر و برآورد قطعی هزینه ی این تکنیک نوین می پردازیم. با ما همراه باشید.

جراحی زیبایی واژن با لیزر فوتونا

جراحی زیبایی واژن با لیزر فوتونا

تجربه عمل لابیاپلاستی

مطمئنا برای خود شما هم پیش آمده است که قبل از اقدام به جراحی زیبایی یا درمانی، با افرادی که سابقه ی عمل جراحی مربوطه را داشته اند، مشورت نمایید.

کسب اطلاعات لازم از افرادی که سابقه ی جراحی لابیاپلاستی داشته اند، می تواند تصویر سازی مناسبی در ذهن متقاضی ایجاد سازد. حتی در مواقعی مشورت با افرادی که این عمل زیبایی را انجام داده اند، می تواند به فرد در انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان در تهران نیز کمک شایانی نماید.

به خاطر داشته باشید؛ سابقه ی درخشان و رضایت بیماران بعد از عمل از جمله امتیازات بسیار مهم در انتخاب جراح زیبایی زنان می باشد که باید همواره مد نظر داشت.

فیلم عمل لابیاپلاستی با لیزر

دیدن فیلم جراحی لابیاپلاستی باعث آشنایی بیشتر بیمار نسبت به روند عمل و نتایج حاصل از آن می شود. به خاطر داشته باشید کار با دستگاه لیزر، اصول خاصی را نیاز دارد. هرچه دقت جراح زیبایی زنان در کار کردن با دستگاه لیزر بیشتر باشد، به طبع نتایج حاصل از لابیاپلاستی نیز مطلوب تر و رضایت بخش خواهد بود.

طبق قانون جمهوری اسلامی ایران، انتشار فیلم جراحی لابیاپلاستی ممنوع می باشد. ولی نگران نباشید شما عزیزان با مراجعه به مطب جراح زیبایی زنان می توانید، نمونه کارهای لابیاپلاستی را مشاهده نمایید و پیش فرض مناسبی از این جراحی زیبایی بدست آورید.

بهترین لیزر برای لابیاپلاستی

دکتر سونیا کاظم زاده، جراح زیبایی زنان در تهران، از جدیدترین تکنیک های روز دنیا برای جراحی های زیبایی و درمانی استفاده می نمایند. مطب دکتر کاظم زاده مجهز به دستگاه اربيوم يگ فوتونا برای انجام جراحی های زیبایی می باشد.

این دستگاه شاهکار مهندسی پزشکی در زمینه ی جوانسازی واژن و جراحی های زیبایی می باشد. همچنین استفاده از تکنیک rf (دستگاه Elman آمريكايي) باعث سرعت بخشیدن به روند جراحی لابیاپلاستی و کسب نتایج قابل قبول و رضایت بخش می شود.

شما عزیزان می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره ی رایگان از طریق زیر با دکتر سونیا کاظم زاده ارتباط برقرار نمایید:

شماره تماس: ۰۹۲۰۱۰۸۷۰۸۸   –   ۰۲۱۲۲۰۳۹۹۵۲   –   ۰۲۱۲۲۰۵۶۸۰۹

صفحه اینستاگرام دکتر سونیا کاظم زاده

جراحی زیبایی واژن با لیزر فوتونا

لابیاپلاستی با لیزر فوتونا

کلام آخر

برآورد نهایی هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر به پارامترهای زیر بستگی دارد:

  • شدت بزرگی و نامتقارن بودن لابیاها
  • روش مورد استفاده برای لابیاپلاستی
  • مواد بکار برده در حین جراحی
  • دستگاه لیزر مورد استفاده و…

هزینه ی نهایی در طی جلسات مشاوره، بعد از انجام معاینات لازم و انتخاب روش کار، از سوی جراح زیبایی زنان به اطلاع بیمار رسانده می شود.

پاسخ

Call Now Button