دکتر سونیا کاظم‌زاده
Search
Close this search box.
بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

بهترین دکتر عفونت زنان در تهران 

بهترین دکتر عفونت زنان در تهران

ابتلا به عفونت های زنان جز لاینفک زندگی روزمره بانوان است، اغلب آن ها برای یک بار هم که شده گرفتار برخی عفونت ها شده اند. عفونت های زنان را می توان مهمان ناخوانده ای دانست که آمدن شان با خودشان است و رفتنن شان با کلی دوا و درمان. همانطور که می دانید واژن بانوان پرورش گاهی بالقوه برای  بسیاری از عفونت ها است، که اگر کمی در نظافت شخصی غفلت کنند، امکان بالفعل شدن تمامی آن ها را فراهم کرده اند.

همچنین همانطور که در مقالات جوانسازی واژن و لابیاپلاستی نیز اشاره شد، در صورت انجام این عمل‌های زیبایی به صورت غیر اصولی و تحت نظر پزشک غیر متخصص، افزایش احتمال عفونت در این ناحیه را خواهیم داشت. اما در صورت انجام این موارد به صورت اصولی خطری بیمار را تهدید نمیکند و کاملا بی خطر هستند.

تمام بانوان می دانند که ابتلا به عفونت پروسه درمانی طولانی مدت و استفاده از قرص و پمادها وژینال را در پی خواهد داشت، بنابراین اگر دچار عفونت واژن شده اید بهترین کار قبل از درمان های خانگی مراجعه به بهترین دکتر زنان است.

بنابراین بزرگترین دغدغه برای بانوان یافتن بهترین دکتر زنان است، دکتری که بتواند تشخیص درست داده و راه درمان مطمئنی را پیشنهاد دهد. به علت اینکه عفونت زنان می تواند رابطه جنسی را مختل کند، درمان به موقع آن برای  بیماران حائز اهمیت است: اما یک متخصص زنان خوب چه ویژگی هایی دارد؟

در این مقاله در کنار توضیح مختصری درباره برخی عفونت های شایع بانوان به بررسی تشخیص متخصص زنان خوب خواهیم پرداخت:

اگر به طور مدام درگیر عفونت های زنان هستید، خواندن این مطلب را از دست ندهید:

تشخیص درست و بهنگام

اولین و مهمترین قدم در بهبودی عفونت بانوان تشخیص درست و بهنگام است، چراکه اگر این تشخیص اشتباه باشد باعث پیشرفت عفونت و ابتلا به بیماری های گسترده دیگری خواهد شد.

این مزیت در گرو داشتن تخصص کافی و وافی متخصص و همچنین برخورداری از تجربه بالا در درمان بیماری های زنان است. در ادامه به معرفی گروهی از عفونت ها خواهیم پرداخت:

استفاده از بهترین روش های درمانی

انتخاب بهترین روش درمانی رابطه مستقیمی با میزان دانش و تجربه متخصص دارد. متخصص خوب می بایست با در نظر گرفتن نگرانی بیماران بهترین و مناسب ترین راه درمان را پیشنهاد دهد.

بهترین دکتر عفونت زنان در تهران
دکتر سونیا کاظم زاده متخصص زنان و زیبایی

تجربه متخصص زنان

از المان های مهم در انتخاب بهترین متخصص زنان داشتن تجربه کافی در زمینه درمانی است. اطمینان در این مورد را می توانید با توجه به نامی بودن متخصص، سرچ نام و همچنین با تحقیق درباره او بدست آورید.

داشتن روحیه پذیرا در مواجه با بیماران

به طور حتم برای شما هم پیش آمده که گاهی به علت شرم از معاینه از درمان عفونت اجتناب کرده اید، گرچه این مسئله امروزه به طور چشمگیری کاهش یافته است، اما هنوز هم افرادی گرفتار این باور غلط هستند. بنابراین اخلاق متخصص زنان در برخورد با بیماران می تواند ترس بانوان را از مراجعه به متخصص زنان از بین برده و چه بسا باعث کاهش آمار بیماری های عفونی بین آن ها شود.

دکتر سونیا کاظم زاده جراح زیبایی زنان در تهران، با استفاده از جدیدترین دستگاه های پزشکی آماده ی ارائه خدمات درمانی و زیبایی به شما عزیزان می باشد.
شما عزیزان می توانید از طریق زیر با دکتر کاظم زاده ارتباط برقرار نمایید:
شماره های تماس: 22039952-22056809
صفحه اینستاگرام دکتر سونیا کاظم زاده

انواع عفونت زنان

عفونت کاندیدا آلبیکانس

این عفونت نوعی عفونت قارچی بوده که باکتری ایجاد کننده آن کاندیدا است. عفونت کاندیدیاز اغلب باعث تجربه سوزش، التهاب و خارش در بانوان می شود. دلیل ایجاد این عفونت رشد بیش از حد باکتری کاندیدیاز در اثر گرما و تعرق است. بنابراین رطوبت دائم واژن امکان رشد این باکتری را افزایش خواهد داد.

علت ایجاد عفونت کاندیدیاز

 • بارداری
 • استفاده بیش از حد از آنتی بیوتیک ها
 • ضعف سیستم ایمنی
 • استفاده از شلوار های تنگ و غیر نخی
 • نشستن های طولانی مدت

علائم کاندیدیاز

همانطور که اشاره شد:

 • سوزش
 • خارش
 • التهاب
 • ترشحات پنیری شکل

درمان عفونت کاندیدیاز

دختران مبتلا به این عفونت می توانند با تجویز پزشک از قرص های ضد قارچ و بانوان مبتلا به آن می توانند از پماد های واژینال برای درمان کاندیدیاز استفاده کنند.

بهترین دکتر عفونت زنان در تهران
انواع عفونت واژن

عفونت تریکومونیاز

این عفونت از دسته عفونت هایی است که نیازمند درمان در هر دو جنس زن و مرد است. بنابراین مشخص شد که عفونت تریکومونیاز قابل انتقال است. این عفونت به علت وجود نوعی انگل در بدن ایجاد می شود. در واقع باید بگوییم که این عفونت ناشی از بیماری های مقاربتی است.

علت عفونت تریکومونیاز

انتقال از فرد مبتلا

علائم تریکومونیاز

 • التهاب و سوزش قسمت خارجی واژن
 • ترشحات فراوان و بد بو
 • ترشحات سبز رنگ و کف آلود
 • ادرار همراه با سوزش
 • تجربه مقاربت های دردناک

 درمان تریکومونیاز

درمان این عفونت چاره ای جز مراجعه به متخصص زنان ندارد، چراکه اگر به طور قطع درمان نشود، مقاربت های دردناک ادامه خواهد داشت و زندگی زناشویی را مختل خواهد کرد. می توانید با مراجعه به بهترین دکتر زنان بهبودی کامل را تجربه کنید .

عفونت واژینوز باکتریال

این عفونت در صورت یافتن مجالی برای رشد می تواند بانوان را مستعد ابتلا به انواع عفونت ها کند . باید توجه داشته باشید که واژن بانوان به طور طبیعی دارای انواع باکتری است، که این نوع باکتری نیز از آن دسته است. تمام این باکتری ها در صورت ایجاد شرایط رشد موجب عفونت می شوند که واژینوز نیز از آن مستثنی نیست.

علت عفونت واژینوز باکتریال

این عفونت ناشی از :

 • پوسیدن لباس های تنگ و غیر نخی
 • رابطه جنسی
 • نگه داشتن واژن در رطوبت طولانی
دکتر سونیا کاظم زاده جراح زیبایی زنان در تهران، با استفاده از جدیدترین دستگاه های پزشکی آماده ی ارائه خدمات درمانی و زیبایی به شما عزیزان می باشد.
شما عزیزان می توانید از طریق زیر با دکتر کاظم زاده ارتباط برقرار نمایید:
شماره های تماس: 22039952-22056809
صفحه اینستاگرام دکتر سونیا کاظم زاده

علائم واژینوز باکتریال

درمان عفونت واژینوز باکتریال

خشک نگه داشتن واژن می تواند کمک شایانی به جلوگیری از ابتلا به این عفونت کند، لذا توجه داشته باشید که پس از استفاده از توالت حتما واژن خود را خشک کرده و نگذارید رطوبت در لباس تان باقی بماند. اگر به این عفونت مبتلا هستید توجه داشته باشید که برای جلوگیری از ابتلا شریک جنسی تان تا پایان بهبودی کامل  از برقراری رابطه جنسی خودداری کنید.

 

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *