(021)22039952 - 22056809
تهران، خیابان جردن (آفریقا)، بالاتر از پمپ بنزین، جنب خیابان سعیدی، پلاک 156

جوانسازی واژن با پی ار پی

جوانسازی واژن با پی ار پی

جوانسازی واژن با پی ار پی چیست؟
پی آر پی چه تاثیری در جوانسازی واژن دارد؟
اصولا کوچک تر شدن حجم لب های بزرگ به علل مختلفی ایجاد می شود. از جمله کاهش وزن شدید در اثر رژیم ها یا ورزش های سنگین و همین طور به دنبال یائسگی که باعث کاهش کلاژن در ناحیه های مختلف بدن به ویژه در این ناحیه می شود.
از طرفی مسئله آناتومیک و مادرزادی خود بیمار ممکن است باعث نارضایتی از شکل ظاهری این ناحیه شده و به همین منظور به جراح زیبایی زنان مراجعه نماید. در این مقاله قصد داریم در خصوص عمل های زیبایی ناحیه تناسلی خانم ها در قسمت لب های بزرگ بپردازیم که شامل فرمدهی واژن، لابیاپلاستی و جوانسازی واژن میشود . برای کسب آگاهی بیشتر با ما همراه باشید.

متد های مختلف در جوانسازی واژن به کار می رود که عبارت است از:

متد دیگری که برای زیبایی ناحیه تناسلی مورد استفاده قرار می گیرد؛ متد پی آر پی واژن است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این روش در ناحیه های مختلفی از بدن مورد استفاده قرار می گیرد که بیشتر در ناحیه صورت و برای افزایش حجم مو یا فولیکول های مو به کار می رود.

شاید خیلی از افراد در مورد این متد تا به امروز شنیده باشند. در واقع متد پی آر پی جدا کردن سلول های خاصی از سلول های خون خود فرد کاندید می باشد.
متد پی آر پی نسبت به دو متد تزریق چربی و ژل مزیت های  بسیار زیادی دارد و گاهی اوقات در کنار دو متد ذکر شده مورد استفاده قرار می گیرد. اما ذکر این نکته لازم است که پی آر پی آن حجم دهی که افراد از آن انتظار دارند را ایجاد نمی کند، بیشتر سبب جوانسازی می شود.

نکته:

در واقع خیلی از اوقات افرادی که تمایلی به افزایش حجم نداشته باشند و بیشتر یک حالت افتادگی، چروک یا مسائل آناتومیک دارند از این روش استفاده می کنند.

جوانسازی واژن با پی ار پی

پی آر پی واژن چیست

تعداد جلسات پی آر پی واژن

تعداد جلسات آن به عوامل مختلی بستگی دارد ممکن است مانند روش تزریق چربی بین یک تا سه جلسه باشد. ولی به هر حال عوارض برداشتن چربی را ندارد. از طرفی احتمال ابتلا به عفونت در این روش بسیار کم بوده و هیچ گونه عارضه ای ندارد و هزینه ی کمتری نیز دارد.

مزایای PRP واژن

  • افزایش میل جنسی
  • کاهش درد حین رابطه جنسی
  • بهبود ارگاسم
  • بهبود علائم و نشانه های بی اختیاری ادرار
  • تنگ شدن دیواره واژن
  • تغییر رنگ و جوان تر شدن ظاهر ناحیه تناسلی

جدا کردن سلول های خاصی از بدن

در واقع در این روش زیبایی، سلول های خاصی از بدن خود فرد جدا می شود، که این متد در آمریکا تحت مطالعه است و در صورت اپرو شدن می توان از آن جهت درمان های زیبایی استفاده نمود. در واقع این روش شبیه به پی آر پی است ولی نتایج با آن بالاتر است و در قسمت های مختلفی از بدن می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

حوانسازی واژن

تزریق پلاسما به لابیا

پاسخ

Call Now Button